AM978S545
Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM978S545
Descripción:
978 MHz SAW Filter
En stock : 2657
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5
Guía del usuario
Insertion Loss 2.85dB
Applications -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 978MHz
Series -
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 32MHz