AMIS-49250-XTD
onsemi
Producto No:
AMIS-49250-XTD
Fabricante:
onsemi
Paquete:
44-NQFP (7x7)
Descripción:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 44NQFP
Guía del usuario
Number of Drivers/Receivers 1/1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Receiver Hysteresis 250 mV
Supplier Device Package 44-NQFP (7x7)
Duplex Half
Series -
Type Transceiver
Data Rate 32.25Kbps
Package / Case 44-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 4.75V ~ 6.2V