ANNEF-50K+
Mini-Circuits
Producto No:
ANNEF-50K+
Fabricante:
Mini-Circuits
Descripción:
TERM / 2.92MM-F / 40GHZ ROHS
En stock : 17
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Dielectric Material -
Contact Finish -
Mounting Type Free Hanging, Cap
Product Status Active
Series -
Body Material -
Connector Style 2.92mm
Contact Material -
Mfr Mini-Circuits
Connector Type Jack, Female Socket
Features -
Package Box
Body Finish -
Impedance 50 Ohms
Frequency - Max 40 GHz