ANT-403-SP
Linx Technologies Inc.
Producto No:
ANT-403-SP
Descripción:
RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
En stock : 2059
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Frequency Range 400MHz ~ 405MHz
Applications MICS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.9
Series Splatch®
Antenna Type Chip
Frequency (Center/Band) 403MHz
Mfr Linx Technologies Inc.
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)