Hogar / Fuses / APR-UL-7.5A
minImg
APR-UL-7.5A
OptiFuse
Producto No:
APR-UL-7.5A
Fabricante:
OptiFuse
Descripción:
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE
En stock : 4136
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Response Time -
Color Brown
Approval Agency ISO8820-3, SAE-J1284, UL
Current Rating (Amps) 7.5 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage 1kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm)
Product Status Active
Series APR-UL
Voltage Rating - DC 32 V