APS18A7A064G-6BT
Apacer Memory America
Producto No:
APS18A7A064G-6BT
Descripción:
SSD 64GB 1.8" SLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 440MB/s
Current - Max 460mA (Typ)
Size / Dimension 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Form Factor 1.8"
Series SFD18A
Speed - Read 530MB/s
Type SATA III
Memory Size 64GB
Voltage - Supply 5V