APS18A7A128G-6BTW
Apacer Memory America
Producto No:
APS18A7A128G-6BTW
Descripción:
SSD 128GB 1.8" SLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 445MB/s
Current - Max 470mA (Typ)
Size / Dimension 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Product Status Discontinued at Digi-Key
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Form Factor 1.8"
Series SFD18A
Speed - Read 530MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V