APS18AFA032G-6ATW
Apacer Memory America
Producto No:
APS18AFA032G-6ATW
Descripción:
SSD 32GB 1.8" MLC SATAIII 3.3-5V
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 100MB/s
Current - Max 360mA
Size / Dimension 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 1.8"
Series SM210-18
Speed - Read 360MB/s
Type SATA III
Memory Size 32GB
Voltage - Supply 3.3V, 5V