APS25A77128G-3BTM
Apacer Memory America
Producto No:
APS25A77128G-3BTM
Descripción:
SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 300MB/s
Current - Max 470mA (Typ)
Size / Dimension 100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
Product Status Not For New Designs
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SFD25A-M
Speed - Read 520MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V