APS25AF7064G-5BTT
Apacer Memory America
Producto No:
APS25AF7064G-5BTT
Descripción:
SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 440MB/s
Current - Max 440mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SS210-25
Speed - Read 530MB/s
Type SATA III
Memory Size 64GB
Voltage - Supply 5V