APS25H12256G-HTM1
Apacer Memory America
Producto No:
APS25H12256G-HTM1
Descripción:
SSD 256GB 2.5" MLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 160MB/s
Current - Max 320mA (Typ)
Size / Dimension 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SFD25H1-M
Speed - Read 405MB/s
Type SATA III
Memory Size 256GB
Voltage - Supply 5V