APS25MBA004G-BTW
Apacer Memory America
Producto No:
APS25MBA004G-BTW
Descripción:
SSD 4GB 2.5" SLC SATA III 5V
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 55MB/s
Current - Max 190mA (Typ)
Size / Dimension 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Product Status Obsolete
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series SFD25M5
Speed - Read 140MB/s
Type SATA III
Memory Size 4GB
Voltage - Supply 5V