Hogar / Fixed Inductors / APSD00050432680K00
minImg
APSD00050432680K00
Chilisin Electronics
Producto No:
APSD00050432680K00
Descripción:
INDUCTOR POWER
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 460mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.117Ohm Max
Inductance 68 µH