Hogar / Fixed Inductors / APSD00060545221M00
minImg
APSD00060545221M00
Chilisin Electronics
Producto No:
APSD00060545221M00
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 350mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.57Ohm Max
Inductance 220 µH