Hogar / Fixed Inductors / APSD000807352R2M00
minImg
APSD000807352R2M00
Chilisin Electronics
Producto No:
APSD000807352R2M00
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.2A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.150" (3.80mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 2.2 µH