Hogar / Fixed Inductors / APSD00080750121M00
minImg
APSD00080750121M00
Chilisin Electronics
Producto No:
APSD00080750121M00
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 660mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.209" (5.30mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 470mOhm Max
Inductance 120 µH