ARD50012CQ
Panasonic Electric Works
Producto No:
ARD50012CQ
Descripción:
IC RF SWITCH SPDT 26.5GHZ
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Insertion Loss 0.8dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 26.5GHz
Circuit SPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series ARD
Package / Case Module, Pin Contacts
Voltage - Supply 12V
Test Frequency 26.5GHz
Mfr Panasonic Electric Works
Isolation 55dB (min)
Features -
P1dB -
Package Box
RF Type Cellular
Impedance 50Ohm