ARV13A24Q
Panasonic Electric Works
Producto No:
ARV13A24Q
Descripción:
IC RF SWITCH SPDT 8GHZ MODULE
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.3dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 8GHz
Series ARV
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 24V
Test Frequency 8GHz
Mfr Panasonic Electric Works
Isolation 70dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm