ARV22N12Q
Panasonic Electric Works
Producto No:
ARV22N12Q
Descripción:
IC RF SWITCH SPDT 18GHZ MODULE
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.7dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Series ARV
Package / Case Module, Pin Contacts
Voltage - Supply 12V
Test Frequency 18GHz
Mfr Panasonic Electric Works
Isolation 40dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm