AS13985F27_EK_ST
ams-OSRAM USA INC.
Producto No:
AS13985F27_EK_ST
Fabricante:
ams-OSRAM USA INC.
Descripción:
BOARD EVAL AS13985F27
Guía del usuario
Series -
Channels per IC 1 - Single
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 2.7V
Board Type Fully Populated
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Current - Output 150mA
Utilized IC / Part AS13985F27
Package Box
Product Status Obsolete
Regulator Type Positive Fixed
Voltage - Input 2.5V ~ 5.5V