ASD-A2-0221-M
Delta Electronics/Industrial Automation
Producto No:
ASD-A2-0221-M
Descripción:
A2 SERVO DRIVE, 200W, 230V 1PH/3
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Current - Output 1.55A
Voltage - Load -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Not For New Designs
Series ASDA-A2
Type Module
Wattage - Load 200 W
For Use With/Related Products ASDA-A2 Series
Voltage - Supply 220VAC