Hogar / AC DC Converters / ASM30-050-BEH-0F0
minImg
ASM30-050-BEH-0F0
Astrodyne TDI
Producto No:
ASM30-050-BEH-0F0
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
AC/DC CONVERTER 5V 30W
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 5V
Size / Dimension 3.25" L x 2.08" W x 1.20" H (82.5mm x 52.8mm x 30.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6 A
Series ASM30
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Efficiency 87%
Mfr Astrodyne TDI
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC