Hogar / AC DC Converters / ASM65-120-BEH-0F0
minImg
ASM65-120-BEH-0F0
Astrodyne TDI
Producto No:
ASM65-120-BEH-0F0
Fabricante:
Astrodyne TDI
Descripción:
AC/DC CONVERTER 12V 65W
En stock : 150
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Voltage - Output 1 12V
Size / Dimension 3.41" L x 2.48" W x 1.38" H (86.5mm x 63.0mm x 35.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 5.42 A
Series ASM30
Power (Watts) 65W
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr Astrodyne TDI
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC