ASPHSPH24K152
JST Sales America Inc.
Producto No:
ASPHSPH24K152
Descripción:
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
En stock : 9328
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series PH
Length 6.00" (152.40mm)