ASRM1JA1K30
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
ASRM1JA1K30
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 1.3K OHM 5% 1W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -1800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 kOhms
Series ASRM
Power (Watts) 1W