ASRM2JA510R
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
ASRM2JA510R
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 510 OHM 5% 2W AXIAL
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -1800ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 510 Ohms
Series ASRM
Power (Watts) 2W