ASYMSYM16K305
JST Sales America Inc.
Producto No:
ASYMSYM16K305
Descripción:
JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12"
Guía del usuario
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series YL, YLN
Length 12.0" (304.8mm)