ATH22T033-9SJ
Artesyn Embedded Power
Producto No:
ATH22T033-9SJ
Descripción:
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 99W
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 3.6V
Voltage - Output 1 0.8 ~ 2.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.50" L x 0.87" W x 0.38" H (38.1mm x 22.1mm x 9.6mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 22A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 3V
Series ATH22 (99W)
Power (Watts) 99 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 95%