ATM1010L35
AZ Displays
Producto No:
ATM1010L35
Descripción:
10.1" IPS LCD 1280 X 800 1K NIT
Guía del usuario
Touchscreen -
Viewing Area 216.95mm W x 135.60mm H
Dot Pixels 1280 x 800
Controller Type -
Display Mode Transmissive
Product Status Obsolete
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 10.1" (256.54mm)
Series -
Display Type TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Mfr AZ Displays
Dot Size 0.17mm W x 0.17mm H
Package Box
Interface LVDS
Dot Pitch 0.06mm W x 0.17mm H