AWH 64G-E232-IDC
Assmann WSW Components
Producto No:
AWH 64G-E232-IDC
Descripción:
CONN HEADER 64POS IDC GOLD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Gray
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Male Pin
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Mounting Type Panel Mount
Fastening Type Latch Lock/Eject Hooks, Long
Product Status Active
Wire Gauge -
Series -
Wire Type Ribbon Cable
Mfr Assmann WSW Components
Pitch 0.100" (2.54mm)