AWM2150V
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
AWM2150V
Descripción:
SENSOR AIRFLOW 30 SCCM
En stock : 196
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C (TA)
Series AWM2000
Switch Function/Rating -
Port Size Male, 0.2" (5.08mm)
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Material - Body Silicon
Package Bulk
Sensing Range ±30sccm
Product Status Active
Flow Sensor Type Air
Voltage - Input 8V ~ 15V