AX97-10220
Triad Magnetics
Producto No:
AX97-10220
Fabricante:
Triad Magnetics
Paquete:
SMD
Descripción:
FIXED IND 22UH 700MA 430MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.127" (3.23mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.188" W (7.30mm x 4.78mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 430mOhm Max
Inductance 22 µH