B32912A4103K000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B32912A4103K000
Descripción:
CAP FILM 10000PF 10% 440VAC RAD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Product Status Active
Ratings X1
Series B3291*A/B3 - X1 Standard
Voltage Rating - DC -
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 440V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Capacitance 10000 pF