B57164K0331J000
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B57164K0331J000
Descripción:
THERMISTOR NTC 330OHM 3450K DISC
En stock : 559
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±5%
B25/100 3450K
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.42" (36.00mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 330
Package / Case Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Power - Max 450 mW