B57862S0502F040
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B57862S0502F040
Descripción:
THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
En stock : 920
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±1%
B25/100 3988K
B Value Tolerance ±1%
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 1.44" (36.50mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 5k
Package / Case Bead
Power - Max 60 mW