B78304B1032A003
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B78304B1032A003
Descripción:
XFMR DC/DC CONV SMD
En stock : 774
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Footprint 0.315" L x 0.374" W (8.00mm x 9.50mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Chipset Manufacturer -
Applications -
Height - Seated (Max) 0.224" (5.70mm)
Voltage - Primary -
Voltage - Isolation 500Vrms
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Intended Chipset -
Series B78304B
Type For DC/DC Converters
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Frequency -
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Auxiliary -
Inductance @ Frequency 10mH @ 10kHz