B82722A2501N021
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B82722A2501N021
Descripción:
CMC 39MH 500MA 2LN TH
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.12Ohm (Typ)
Approval Agency ENEC, UR, VDE
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm)
Height (Max) 0.555" (14.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series B82722
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 500mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 39 mH @ 10 kHz