B84142A0100R122
EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B84142A0100R122
Descripción:
LINE FILTER 300VDC/VAC 100A CHAS
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Applications Converter
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency cUR, UR
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Inductance -
Series B84142A
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Single Phase
Package Bulk
Voltage - Rated AC 300V
Current 100 A
Voltage - Rated DC 300V