BACC45FT12-12P
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT12-12P
Descripción:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.580" (14.73mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 12-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C