BACC45FT14-12P
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT14-12P
Descripción:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
En stock : 21
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.664" (16.87mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 14-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C