BACC45FT14-15P
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT14-15P
Descripción:
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
En stock : 1042
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.664" (16.87mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C