BACC45FT14A12P8
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT14A12P8
Descripción:
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.664" (16.87mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 14-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Cable Clamp, Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C