BACC45FT16-24P7
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT16-24P7
Descripción:
CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.769" (19.53mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 16-24
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C