BACC45FT18-31P9
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT18-31P9
Descripción:
CONN PLUG MALE 31POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.902" (22.91mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 18-31
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C