BACC45FT20-16P7
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT20-16P7
Descripción:
CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.033" (26.24mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-16
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C