BACC45FT22-32P9
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT22-32P9
Descripción:
CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-32
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C