BACC45FT22-55S6
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC45FT22-55S6
Descripción:
CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.152" (29.26mm)
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 22-55
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C