BACC63BP22C39P8
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BP22C39P8
Descripción:
CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-39
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Male Pins
Features Coupling Nut, Self Locking
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C