BACC63BV14B15P6
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV14B15P6
Descripción:
CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Guía del usuario
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C