BACC63BV14F15S9
Cinch Connectivity Solutions
Producto No:
BACC63BV14F15S9
Descripción:
CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
En stock : 7
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-15
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C